Traumahelikopter ingezet voor persoon te water op Biesenwal in Maastricht
Op de Biesenwal in Maastricht is zondagnacht een persoon te water geraakt, die mogelijk gewond is geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer kwart over 3 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Een traumahelikopter is opgeroepen om de ambulance te asisteren. Ook zijn er twee ambulances naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niet bekend.
De plaats Maastricht valt onder de P2000-regio Limburg. De hulpdiensten in Maastricht, een plaats in de provincie Limburg, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Maastricht 155 keer gealarmeerd en moest de ambulance 14 keer naar die plaats toe.