Gaslekkage op Miradorplein in Maastricht
De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op het Miradorplein in Maastricht.
De melding kwam rond kwart over twee 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Maastricht is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Zuid. De hulpdiensten in Maastricht reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Maastricht 120 keer gealarmeerd. De ambulance moest 16 keer naar die plaats toe.