Ongeval met letsel op Viaductweg in Maastricht

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
15 oktober 2026 14:12

De hulpdiensten zijn donderdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Viaductweg in Maastricht.

De melding kwam rond kwart over twee 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Maastricht is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Zuid. De hulpdiensten in Maastricht reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Maastricht 95 keer gealarmeerd. De ambulance moest 10 keer naar die plaats toe.


Tijdlijn P2000 meldingen

14:12
aanrijding letsel n2 re 255,0 maastricht
 
Alarmcodes
 
1033215 Persinfo Voerendaal
14:12
aanrijding letsel viaductweg maastricht
 
Alarmcodes
 
1033215 Persinfo Voerendaal