Assistentie ambulance voor afhijsen patiënt op Lemierserberg in Vaals
De brandweer van Vaals is zaterdag 20 mei gealarmeerd voor een assistentie ambulance voor afhijsen patiënt op Lemierserberg. De melding werd om 09:06 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Vaals, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Vaals is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Zuid. De hulpdiensten in Vaals reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Vaals 8 keer gealarmeerd en moest de ambulance 1 keer naar die plaats toe.