Gaslekkage op Jan van Houtemstraat in Wijlre
De brandweer is dinsdagmiddag uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de Jan van Houtemstraat in Wijlre.
De melding kwam vlak na een uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Wijlre is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Zuid. De hulpdiensten in Wijlre reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Wijlre 3 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.