Brandweer met spoed naar Zwaagweg in Nieuw Scheemda
De brandweer van Nieuw Scheemda is maandag 29 juli gealarmeerd op de Zwaagweg. De melding werd om 14:15 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Nieuw Scheemda, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Nieuw Scheemda is een plaats in de provincie Groningen en valt onder de P2000-regio Groningen. De hulpdiensten in Nieuw Scheemda reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Nieuw Scheemda 0 keer gealarmeerd en moest de ambulance 0 keer naar die plaats toe.