Traumaheli naar A4 238.6 in Bergen Op Zoom
Vrijdag 13 maart is de traumaheli met spoed naar A4 in Bergen Op Zoom gegaan. De melding werd om 01:23 via het P2000 netwerk verzonden. De traumaheli kreeg assistentie van de ambulancedienst van regio .
Bergen Op Zoom is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Bergen Op Zoom reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Bergen Op Zoom 81 keer gealarmeerd en moest de ambulance 523 keer naar die plaats toe.