Politie zoekt getuigen van dodelijk verkeersongeval in Alphen

22 juli 2020 16:02
Bron: Politie.nl

De politie is op zoek naar getuigen van het dodelijk verkeersongeval dat vrijdagavond 17 juli jl. plaatsvond op de kruising van de Goedentijd en de Gilzerweg. Een 19-jarige man uit Ridderkerk werd op zijn fiets aangereden door een bestelauto bestuurd door een 23-jarige Alphenaar. Getuigen kunnen contact opnemen met het politieteam Verkeer van de eenheid Zeeland-West Brabant via 0900-8844

De fietser werd vrijdag omstreeks 23.50 uur op de kruising Goedentijd en Gilzerweg aangereden door een bestelauto. Agenten en ambulancemedewerkers hebben het slachtoffer gereanimeerd maar deze hulp mocht niet meer baten. Ook werd nog een traumahelikopter opgeroepen. Het slachtoffer is echter ter plaatse overleden. De 23-jarige bestuurder van de bestelauto raakte niet gewond.

Toedracht

Verkeersongevallenspecialisten van de politie doen onderzoek naar de toedracht.  Zij zijn op zoek naar getuigen die het ongeval zagen gebeuren of andere bruikbare informatie hebben. Zij worden dringend verzocht om contact met de politie op te nemen.