Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op A50 in Berghem
Op de A50 in Berghem heeft woensdagavond een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer half 7 in de avond bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Berghem is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Berghem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 3 keer naar Berghem gestuurd. De ambulance moest 36 keer naar die plaats toe.