Traumahelikopter ingezet voor ongeval met letsel op Heiblomsedijk in Berlicum
Bij een aanrijding op de Heiblomsedijk in Berlicum zijn woensdagavond mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt. Een traumahelikopter is gealarmeerd.
Het ongeval gebeurde rond half 8 in de avond. Er is, naast de traumaheli, ook een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Berlicum is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Berlicum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 7 keer naar Berlicum gestuurd. De ambulance moest 40 keer naar die plaats toe.