Gaslekkage op Mercuriusplein in Berlicum
De brandweer is dinsdagavond uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage op het Mercuriusplein in Berlicum.
De melding kwam vlak na zes uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Berlicum is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Berlicum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Berlicum 8 keer gealarmeerd. De ambulance moest 203 keer naar die plaats toe.