Reanimatie op Het Gescheurd Hemd in Boxtel, traumahelikopter gealarmeerd
De hulpdiensten zijn donderdagmiddag uitgerukt voor een reanimatie aan Het Gescheurd Hemd in Boxtel. Ook een traumahelikopter is gealarmeerd.
De melding kwam donderdagmiddag bij de alarmcentrale binnen. Er is, behalve de traumahelikopter, een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Boxtel is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Boxtel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Boxtel 16 keer gealarmeerd. De ambulance moest 182 keer naar die plaats toe.