Brand in een gebouw op Het Sterrenbeeld in Den Bosch
Aan Het Sterrenbeeld in Den Bosch is maandagavond een brand in een gebouw gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak vlak voor negen uur 's avonds uit. Met onder meer 1 tankautospuit en 1 hoogwerker is de brandweer gealarmeerd. Uit onder andere Berlicum is de brandweer om bijstand gevraagd.
Den Bosch is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Den Bosch reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Den Bosch 75 keer gealarmeerd. De ambulance moest 885 keer naar die plaats toe.