Ongeval met letsel op Vlijmenseweg in Den Bosch

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
2 juli 2026 15:09

De hulpdiensten zijn donderdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Vlijmenseweg in Den Bosch.

De melding kwam vlak na drie uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Den Bosch is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Den Bosch reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Den Bosch 108 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.031 keer naar die plaats toe.


Tijdlijn P2000 meldingen

15:09
ongeval wegvervoer letsel vlijmenseweg 's-hertogenbosch
 
Alarmcodes
 
1130999 Persinfo Uden
15:09
oneeval weovervoer letsel vlijmenseweg 's-hertogenbosch
 
Alarmcodes
 
1130999 Persinfo Uden