Gaslekkage op Oudveld in Erp
De brandweer is donderdagochtend uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de Oudveld in Erp.
De melding kwam rond half elf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Erp is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Erp reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Erp is de afgelopen 30 dagen 6 keer gealarmeerd. De ambulance moest 27 keer naar die plaats toe.