Ongeval met letsel op Schansoord in Erp
De hulpdiensten zijn in de nacht van zondag op maandag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Schansoord in Erp.
De melding kwam rond half vier 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Erp is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Erp reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Erp 1 keer gealarmeerd. De ambulance moest 28 keer naar die plaats toe.