Gaslucht op Dr.Wierstraat in Grave
De brandweer van Grave is donderdag 19 september gealarmeerd voor een gaslucht op de Dr.Wierstraat. De melding werd om 23:06 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Grave, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Grave is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Grave reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Grave 1 keer gealarmeerd en moest de ambulance 54 keer naar die plaats toe.