Gaslekkage op de Quaylaan in Grave
De brandweer is donderdagochtend uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de de Quaylaan in Grave.
De melding kwam rond kwart voor elf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 2 tankautospuiten is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Overasselt is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Grave is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Grave reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Grave 10 keer gealarmeerd. De ambulance moest 57 keer naar die plaats toe.