Dier te water op Schooldijk in Loozen, brandweer met gepaste spoed ter plaatse
De brandweer van Loozen is woensdag 26 april gealarmeerd voor een dier te water op Schooldijk. De melding werd om 18:58 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Loozen, die het verzoek kreeg om met gepaste spoed ter plaatse te gaan.
Loozen is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio IJsselland. De hulpdiensten in Loozen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Loozen 3 keer gealarmeerd en moest de ambulance 1 keer naar die plaats toe.