Gaslek op Caspar Boshartstraat in Macharen
De brandweer van Macharen is dinsdag 28 december gealarmeerd voor een gaslek op de Caspar Boshartstraat. De melding werd om 09:39 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Macharen, die het verzoek kreeg om hulpverlening met spoed ter plaatse te gaan.
Macharen is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Macharen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Macharen 0 keer gealarmeerd en moest de ambulance 4 keer naar die plaats toe.