Ongeval met letsel op Marense Dijk in Maren-Kessel, traumaheli gealarmeerd
Bij een ongeval op de Marense Dijk in Maren-Kessel zijn woensdagmiddag mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt. Een traumahelikopter is gealarmeerd.
Het ongeval gebeurde vlak na vier uur in de middag. Er is, naast de traumaheli, ook een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Maren-Kessel is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Maren-Kessel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 3 keer naar Maren-Kessel gestuurd. De ambulance moest 7 keer naar die plaats toe.