Traumahelikopter ingezet voor voertuig te water op Hustenweg in Maren-Kessel
Op de Hustenweg in Maren-Kessel is zaterdagochtend een persoon te water geraakt. Mogelijk is hierbij een dodelijk slachtoffer gevallen.
Het incident gebeurde ongeveer half 10 in de ochtend. Een traumahelikopter is opgeroepen om de ambulance te asisteren. Ook zijn er twee ambulances naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niet bekend.
De plaats Maren-Kessel valt onder de P2000-regio Noord-Brabant. De hulpdiensten in Maren-Kessel, een plaats in de provincie Noord-Brabant, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Maren-Kessel 155 keer gealarmeerd en moest de ambulance 14 keer naar die plaats toe.