Middelbrand op IJzerkampen in Nuland
De brandweer is in de nacht van woensdag op donderdag uitgerukt na een melding over een autobrand op IJzerkampen in Nuland.
De melding kwam vlak na een uur 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 2 tankautospuiten is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Geffenen Heesch is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Nuland is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Nuland reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Nuland is de afgelopen 30 dagen 2 keer gealarmeerd. De ambulance moest 24 keer naar die plaats toe.