Ongeval met letsel op N267 in Oudheusden
Op de N267 in Oudheusden heeft zondagochtend een aanrijding plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam rond half 10 in de ochtend bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Oudheusden is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Oudheusden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 1 keer naar Oudheusden gestuurd en moest de ambulance 16 keer naar die plaats toe.