Ongeval met letsel op Jan Heijmanslaan in Rosmalen

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
17 juli 2025 15:36

De hulpdiensten zijn donderdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Jan Heijmanslaan in Rosmalen.

De melding kwam rond kwart voor vier 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Rosmalen is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Rosmalen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Rosmalen 34 keer gealarmeerd. De ambulance moest 200 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

15:37
ongeval wegvervoer letsel jan heijmanslaan rosmalen
 
Alarmcodes
 
1130999 Persinfo Uden