Ongeval met letsel op Empelseweg in Rosmalen

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
3 juni 2026 12:53

De hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Empelseweg in Rosmalen.

De melding kwam vlak voor één uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Rosmalen is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Rosmalen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Rosmalen is de afgelopen 30 dagen 31 keer gealarmeerd. De ambulance moest 195 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

12:53
ongeval wegvervoer letsel empelseweg rosmalen
 
Alarmcodes
 
1130999 Persinfo Uden