Hulpdiensten uitgerukt voor voertuig te water op A50 in Schaijk
Bij een ongeval op de A50 in Schaijk is donderdagavond een voertuig te water geraakt, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde rond kwart over 11 in de avond. De brandweer is uitgerukt om te assisteren. Ook is er een ambulance naar het incident gestuurd. Over de toedracht van het incident is nog niets bekend.
Schaijk valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Noord-Brabant, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 1 keer naar Schaijk gestuurd. De ambulance moest 42 keer naar die plaats toe.