Ongeval met letsel op Breestraat in Sint Anthonis

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
6 december 2024 07:39

Op de Breestraat in Sint Anthonis heeft vrijdagochtend een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.

De eerste melding kwam rond tien over half acht in de ochtend bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.

Sint Anthonis is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Sint Anthonis reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 3 keer naar Sint Anthonis gestuurd en moest de ambulance 33 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

07:39
ongeval wegvervoer letsel breestraat henri dunantstraat sint anthonis
 
Alarmcodes
 
1130999 Persinfo Uden