Ongeval met letsel op N272 in Sint Anthonis
De hulpdiensten zijn in de nacht van donderdag op vrijdag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de N272 in Sint Anthonis.
De melding kwam rond kwart over twaalf 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Sint Anthonis is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Sint Anthonis reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Sint Anthonis is de afgelopen 30 dagen 1 keer gealarmeerd. De ambulance moest 8 keer naar die plaats toe.