Ongeval met letsel op De Amert in Veghel, traumaheli gealarmeerd
Bij een ongeval op de De Amert in Veghel zijn maandagochtend mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt. Een traumahelikopter is gealarmeerd.
De eerste melding kwam rond tien over half 12 in de ochtend bij de alarmcentrale binnen. Er zijn, naast de traumaheli, ook twee ambulances naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Veghel valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Noord-Brabant, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar het juiste brandweerkorps of ambulancedienst gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 9 keer naar Veghel gestuurd. De ambulance moest 213 keer naar die plaats toe.