Ongeval met letsel op Hapsebaan in Vianen

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
8 september 2025 09:04

De hulpdiensten zijn maandagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Hapsebaan in Vianen.

De melding kwam vlak na negen uur 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Vianen is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Vianen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Vianen 0 keer gealarmeerd. De ambulance moest 3 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

09:04
ongeval wegvervoer letsel hapsebaan 5434nc vianen nb
 
Alarmcodes
 
1130999 Persinfo Uden