Traumaheli met spoed naar Burgemeester Hoefnagelstraat in Vlijmen
Dinsdag 27 augustus is de traumaheli met spoed naar de Burgemeester Hoefnagelstraat in Vlijmen gegaan. De melding werd om 20:16 via het P2000 netwerk verzonden. De traumaheli kreeg assistentie van de ambulancedienst van regio Brabant-Noord.
Vlijmen is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Vlijmen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Vlijmen 4 keer gealarmeerd en moest de ambulance 139 keer naar die plaats toe.