Gaslekkage op Wolput in Vlijmen
De brandweer is maandagochtend uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op Wolput in Vlijmen.
De melding kwam rond kwart voor elf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Vlijmen is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Vlijmen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Vlijmen 14 keer gealarmeerd. De ambulance moest 165 keer naar die plaats toe.