Ongeval met letsel op Heidveld in Bakel

Foto: Inter Visual Studio (Archief)
7 december 2020 18:49

Bij een ongeval op de Heidveld in Bakel zijn maandagavond mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.

De eerste melding kwam ongeveer kwart voor 7 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.

Bakel is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Bakel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 1 keer naar Bakel gestuurd en moest de ambulance 19 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

18:49
ongeval wegvervoer letsel heidveld bakel
 
Alarmcodes
 
1133888 Persinfo Someren