Gaslek op De Wilbertsdries in Bakel
De brandweer van Bakel is dinsdag 5 maart gealarmeerd voor een gaslek op De Wilbertsdries. De melding werd om 12:02 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Bakel, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Bakel is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Bakel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Bakel 1 keer gealarmeerd en moest de ambulance 32 keer naar die plaats toe.