Ongeval met letsel op Sint-Oedenrodeseweg in Best, traumaheli gealarmeerd
Op de Sint-Oedenrodeseweg in Best heeft maandagochtend een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt. Een traumahelikopter is opgeroepen.
De eerste melding kwam rond half 9 in de ochtend bij de alarmcentrale binnen. Er zijn, naast de traumaheli, ook twee ambulances naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Best valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Noord-Brabant, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 6 keer naar Best gestuurd. De ambulance moest 172 keer naar die plaats toe.