Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Industrieweg in Bladel
Op de Industrieweg in Bladel heeft zondagnacht een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam rond tien voor half 1 in de nacht bij de alarmcentrale binnen. Er is ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Bladel valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Noord-Brabant, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 2 keer naar Bladel gestuurd en moest de ambulance 100 keer naar die plaats toe.