Voertuigbrand op Heuvel in Budel-Schoot
De brandweer is maandagavond uitgerukt na een melding over een autobrand op de Heuvel in Budel-Schoot.
De melding kwam vlak na negen uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Budel is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Budel-Schoot is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Budel-Schoot reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Budel-Schoot 1 keer gealarmeerd. De ambulance moest 9 keer naar die plaats toe.