Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op St.-Antoniusstraat in De Mortel
Op de St.-Antoniusstraat in De Mortel heeft vrijdagmiddag een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer kwart voor 1 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
De Mortel is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in De Mortel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 1 keer naar De Mortel gestuurd. De ambulance moest 15 keer naar die plaats toe.