Ongeval met letsel op Jan Tooropstraat in Deurne

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
6 augustus 2026 16:03

De hulpdiensten zijn donderdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Jan Tooropstraat in Deurne.

De melding kwam vlak na vier uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Deurne is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Deurne reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Deurne 19 keer gealarmeerd. De ambulance moest 123 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

16:03
ongeval wegvervoer letsel jan tooropstraat deurne
 
Alarmcodes
 
1133888 Persinfo Someren