Ongeval met letsel op Steenstraat in Eindhoven

Foto: Inter Visual Studio (Archief)
21 april 2022 08:32

Bij een ongeval op de Steenstraat in Eindhoven zijn donderdagochtend mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.

De eerste melding kwam rond half 9 in de ochtend bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.

Eindhoven is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Eindhoven reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 197 keer naar Eindhoven gestuurd en moest de ambulance 1823 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

08:32
ongeval wegvervoer letsel steenstraat psv-laan eindhoven
 
Alarmcodes
 
1133888 Persinfo Someren