Ongeval met letsel op Langendijk in Eindhoven
De hulpdiensten zijn vrijdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel op de kruising de Langendijk en Cranendonck in Eindhoven.
De melding kwam rond half acht 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Eindhoven is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Eindhoven reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Eindhoven is de afgelopen 30 dagen 203 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.815 keer naar die plaats toe.