Brand op Urkhovenseweg in Eindhoven
Aan de Urkhovenseweg in Eindhoven is in de nacht van zaterdag op zondag een brand bij een bedrijf gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak rond kwart voor twee 's nachts uit. Met onder meer 2 tankautospuiten en 1 hoogwerker is de brandweer gealarmeerd.
Eindhoven is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Eindhoven reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Eindhoven 170 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.878 keer naar die plaats toe.