Ongeval met letsel op Lohengrinlaan in Eindhoven
De hulpdiensten zijn dinsdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Lohengrinlaan in Eindhoven.
De melding kwam rond kwart voor negen 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Er zijn twee ambulances naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Eindhoven is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Eindhoven reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Eindhoven is de afgelopen 30 dagen 242 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.822 keer naar die plaats toe.