Brand op Energieweg in Gemert
Aan de Energieweg in Gemert is dinsdagmiddag een brand bij een bedrijf gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend. Volgens de eerste melding is de brand in of op het dak ontstaan.
De brand brak rond kwart over twaalf 's middags uit. Met onder meer 2 tankautospuiten en 1 hoogwerker is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Helmond en Boekel is de brandweer om bijstand gevraagd.
Gemert is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Gemert reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Gemert is de afgelopen 30 dagen 12 keer gealarmeerd. De ambulance moest 85 keer naar die plaats toe.