Middelbrand op Leeuweriklaan in Hapert
Maandagavond is brand in een woning uitgebroken aan de Leeuweriklaan in Hapert. Meerdere brandweervoertuigen zijn uitgerukt. Over eventuele gewonden, de exacte omvang en schade is nog niets bekend. Onduidelijk is nog waardoor de brand is ontstaan.
De eerste melding kwam vlak voor zeven uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Na 2 minuten werd opgeschaald naar 'middelbrand'. Met onder meer 2 tankautospuiten en 1 hoogwerker is de brandweer aanwezig. Korpsen uit onder meer Bladel zijn gealarmeerd om assistentie te verlenen. Ook is er ambulance opgeroepen.
Hapert valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Noord-Brabant, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 5 keer naar Hapert gestuurd. De ambulance moest 43 keer naar die plaats toe.