Voertuigbrand op A67 in Knegsel
De brandweer is dinsdagochtend uitgerukt na een melding over een voertuigbrand op de A67 in Knegsel.
De melding kwam rond kwart voor tien 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Eersel is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Knegsel is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Knegsel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Knegsel 1 keer gealarmeerd. De ambulance moest 4 keer naar die plaats toe.