Ambulance met spoed naar Lierop
Een ambulance is zaterdag 14 juni met spoed uitgereden naar Lierop voor een medisch incident. De melding werd om 14:22 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Brabant-Zuidoost.
Lierop is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Lierop reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Lierop 7 keer gealarmeerd. De ambulance moest 17 keer naar die plaats toe.