Voertuigbrand op Kanaalstraat in Liessel
De brandweer is in de nacht van zondag op maandag uitgerukt na een melding over een autobrand op de Kanaalstraat in Liessel.
De melding kwam rond half twee 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Neerkant is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Liessel is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Liessel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Liessel is de afgelopen 30 dagen 3 keer gealarmeerd. De ambulance moest 21 keer naar die plaats toe.