Traumaheli gealarmeerd voor incident in Mierlo
Een ambulance is maandag 7 juli met spoed uitgereden naar Mierlo voor een medisch incident. De melding werd om 17:01 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Brabant-Zuidoost.
Mierlo is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Mierlo reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Mierlo 4 keer gealarmeerd. De ambulance moest 77 keer naar die plaats toe.